Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
шејк
шејк

шејк

1 МКД

Бренд: oriflame

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

1
0

шејк е спасен :) денес решив за ванила и можам да ти кажам, skrooz е супер иако мојот омилен уште останува јагода :D зошто го пијам?? затоа што води до губење на непосакуваните килограми кога се користи според " на мапа за баланс на тежината, ја користам и затоа што ја обновува енергијата и концентрацијата, го намалува гладот и потребата за благо :) тоа е богато во протеини и влакна, тоа е извор на преполна дебели аминокиселина, и најважно, не содржи глутен, боја и конзерванси.... и не содржи gmos! за секоја информација како и како може да се пазариш шејк поевтино отколку што е во каталогот, пишете во коментар, inbox

Додадено: 26.8.2018 Прегледи: 277

anastasovaana

110
0

Членот го следат

133

Членот ги следи

62