Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Шминки
Шминки

Шминки

ПРОДАДЕНО

Бренд: nars

Град: Скопје

Материјали: ..

Ознаки: nars deborah alverde

7
0

Комплет шминки. Nars нов коректор во нијанса ginger, не е ни пробан, претемен е за мојот бел тен. Купен во Лондон Сефора, малку е оштетено пакувањето при транспорт, но коректор не е допрен. Deborah secrets of camouflage прајмер, за пополнување на пори, за измазнување и сјај на кожата. Три пати пробан, да не го фрлам, го продавам. Alverde gel make up, гел пудра во нијанса 10 soft honey, не е моја нијанса, сосема нова. За цена на поединечно, пишете ми во порака.

Додадено: 20.9.2018 Прегледи: 684

LanaDRey

5
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

2