Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Farmasi кармин
Farmasi кармин Farmasi кармин

Farmasi кармин

80 МКД

Бренд: farmasi

Град: Битола

Материјали: ххх

Ознаки: розево кармин

2
0

Пробан е еднаш се гледа на сликите не ми се допаѓа како ми стои бојата. Може како подарок со купени артикли +700мкд разгледајте ќе се договориме за се ❤️

Додадено: 29.10.2018 Прегледи: 209

Maffin507

70
0

Членот го следат

239

Членот ги следи

1061