Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Шминка Течна пудра
Течна пудра
Течна пудра

Течна пудра

ПРОДАДЕНО

Бренд: farmasi

Град: Ресен

Материјали: ccc cccc ccccc

Ознаки: ccc ccccc cccc

0
0

Течна пудра, 30мл Лесна, кремаста текстура на основа на минерален комплекс, кој содржи калциум,цинк, магнезиум и бакар, постојано во текот на целиот ден, спречувајќи мрсен сјаен тен

Додадено: 17.11.2018 Прегледи: 122

Enaa123

10
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

8