Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Шминка НОВИ Пудра во стик + 3 мат кармини
НОВИ Пудра во стик + 3 мат кармини
НОВИ Пудра во стик + 3 мат кармини НОВИ Пудра во стик + 3 мат кармини НОВИ Пудра во стик + 3 мат кармини НОВИ Пудра во стик + 3 мат кармини НОВИ Пудра во стик + 3 мат кармини

НОВИ Пудра во стик + 3 мат кармини

450 МКД

Бренд: ushas

Град: Скопје

Материјали: pp

Ознаки: kozmetika karmini novo pudra

5
0

Сите продукти се скроз нови, се гледа по сликите , кармините се купени од една прекрасна членка на сајтов но за жал овие бои не ми стојат убаво, преубаво би стоеле на посветло девојле, за повеќе слики инбокс :) Пудрата е скроз нова неотворена. Smooth Ushas foundation stick br 4. Може да се користи и за контури. ❤️ За цената постои договор

Додадено: 23.12.2018 Прегледи: 220

purplethings22

34
0

Членот го следат

41

Членот ги следи

14