Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Лице Hyaluronic Acid Essence - serum za zdrava koza
Hyaluronic Acid Essence - serum za zdrava koza
Hyaluronic Acid Essence - serum za zdrava koza Hyaluronic Acid Essence - serum za zdrava koza Hyaluronic Acid Essence - serum za zdrava koza Hyaluronic Acid Essence - serum za zdrava koza Hyaluronic Acid Essence - serum za zdrava koza

Hyaluronic Acid Essence - serum za zdrava koza

350 МКД

Град: Прилеп

Материјали: essence

Ознаки: serum

5
0

Хијалуронски есенцијлен серум - силен борец против проблематична кожа, акни, лузни,брчки и уморна кожа... Повеќе од 95% проблеми со кожата се предизвикани од хидропенија во кожата. Овој серум е од навлажнувачки и обновливи елементи интегрирани во едно, за да ја направат вашата кожа хидратна. Главна функција: надополнување на вода, ги редуцира фините линии, спречува брчки, ја враќа изгубената кожа, прави Lift and Moisturize, го забавува стареењето,ја пегла и затегнува, ја избелува и чисти кожата ... Цена супер: 350 денари. Video zapis : https://www.youtube.com/watch?v=49FTteqCKA4

Додадено: 21.1.2019 Прегледи: 325

Hristoski

4
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

0