Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Тело Pojas za slabeenje U-slender 2
Pojas za slabeenje U-slender 2
Pojas za slabeenje U-slender 2

Pojas za slabeenje U-slender 2

1500 МКД

Бренд: top shop

Град: Скопје

Материјали: slabeenje

Ознаки: topshop

0
0

U-slender 2 појас за слабеење од Топ Шоп, како тој на сликата. редовна цена му е 2.890 ден. јас не го користам па сакам да го продадам. со појасот го имам и Wellneo Aqua Gel.

Додадено: 7.3.2019 Прегледи: 125

MeriKicovska

23
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

4