Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Парфеми Wellness пакувања
Wellness пакувања
Wellness пакувања

Wellness пакувања

930 МКД

Бренд: oriflame

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

2
0

ЗДРАВЈЕ И ЕФЕКТ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ Сакате ли да бидете здрави и тоа едноставно да се гледа? Со производите како што се Wellness пакувањата можете да си ги приуштите основните хранливи состојки и антиоксиданси кои ќе ви помогнат да го задржите младешкиот изглед. Омега 3, астаксантин, мултивитамини и минерали во една мала кесичка. Добитна комбинација!

Додадено: 29.3.2019 Прегледи: 152

anastasovaana

112
0

Членот го следат

135

Членот ги следи

62