Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Grozdovi semki
Grozdovi semki Grozdovi semki

Grozdovi semki

1294 МКД

Бренд: tiande

Град: Велес

Материјали: grozdovi semki

Ознаки: zdravo telo zbogum na anemija

0
0

Таблети со екстрат од гроздови семки во борба против тромбоза, анемија и кардиоваскуларни болести Екстрактот е актиоксиданс и врши превенција на кардиоваскуларните заболувања како капилари, вени, срце. Исто така ги зајакнува и ткивата, го спречува појавувањето на тромбови, и го намалува ризикот од формации на матката и градите, го зголемува железото во крвта. Се пие една таблета дневно за време на оброк, а потоа задолжително да се конзумираат 2 литри вода во текот на денот. Цена 1.250 денари за 30 таблети. За нарачка пишете ми порака.

Додадено: 9.4.2019 Прегледи: 146

bulibu

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

7