Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
NOVO dostapno vednas
NOVO dostapno vednas

NOVO dostapno vednas

349 МКД

Бренд: oriflame

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

1
0

Нагласи ја твојата природна убавина со блескав сјај. Шарените топчиња ја одбиваат светлината, а твојот тен го осветлуваат. Идеално за нагласување и освежување на тенот. Нанеси го на јаболчниците и деколтето, за да ги нагласиш или насекаде за суптилен сја

Додадено: 27.4.2019 Прегледи: 211

anastasovaana

112
0

Членот го следат

135

Членот ги следи

62