Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса ОРГАНСКИ шампон со двоен ефект
ОРГАНСКИ шампон со двоен ефект
ОРГАНСКИ шампон со двоен ефект ОРГАНСКИ шампон со двоен ефект

ОРГАНСКИ шампон со двоен ефект

299 МКД

Бренд: farmasi

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

0
0

ОРГАНСКИ шампон со двоен ефект и маска, против опаѓање, обнова на фоликулите и забрзан раст ШАМПОН ЗА РАСТЕЊЕ НА КОСА со двоен ефект, унапредена технологија сега дава двојно повеќе сила со екстракт од лук и capixyl кои ја ревитализираат структурата на влакното, заздравувајќи ги оштетените делови и го потикнува растот на косата. Ги елиминира штетните материи од кожата на главата - антигливичен, антипаразитски и антибактериски. ✅го спречува опаѓањето на косата ✅помага при споро растење ✅наменет е за мажи, жени и деца. Нарачка во порака.📩

Додадено: 2.5.2019 Прегледи: 303

ZVEZDENONEBO

2
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0