Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Шминка Палета со сенки во 120 бои!! 💎💫
Палета со сенки во 120 бои!! 💎💫
Палета со сенки во 120 бои!! 💎💫 Палета со сенки во 120 бои!! 💎💫 Палета со сенки во 120 бои!! 💎💫

Палета со сенки во 120 бои!! 💎💫

499 МКД

Град: Кавадарци

Материјали: ..

Ознаки: ..

1
0

Палета со сенки во 120 бои.. палетата е не користена само се пробани неколку бои. Ја продавам бидејќи имам уште една потполно иста. Боите на сликите изгледаат побледо од реалните. За дополнителни слики слободно пишете ми

Додадено: 4.5.2019 Прегледи: 114

ivanna.i

2
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

2