Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
 бб крема
 бб крема  бб крема  бб крема  бб крема

бб крема

359 МКД

Бренд: farmasi

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

0
0

🌱Зошто бб крема? 1. Перфектна за летно време и секојдневна употреба 2. 7во 1🌾 маслото од макадамија целодневно за хидрира кожата, витаминот Б3 и дава на кожата сјај, екстрактот од зоб ја обновува кожата, аргановото масло ја ревитализира кожата и ги намалува брчките, протеините од свила ја прават мека, има SPF 15, колагенот спречува стареење 👌🌿🍃359 ден.

Додадено: 5.6.2019 Прегледи: 108

ZVEZDENONEBO

2
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0