Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sosema nova presa
Sosema nova presa

Sosema nova presa

1000 МКД

Град: Куманово

Материјали: presa,za,kosa

Ознаки: presa,kosa

0
0

Sosema.nova kvalitetna presa za kosa,ja dobiv na podarok od germanija,ne e koristena bidejki imam i druga,se prodava po sosema odlicna cena

Додадено: 8.6.2019 Прегледи: 144

Ivona20

7
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

16