Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса Средство за раст на влакното
Средство за раст на влакното
Средство за раст на влакното

Средство за раст на влакното

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: масло

Ознаки: коса брада влакно масло косопаст

0
0

Масло за забрзување на растот на влакнито или за ставање крај на косопастот. И за мажи и за жени! Ефектот е очигледен по само еден месец (толку трае едно шишенце од 10 мл). Цена 300 денари

Додадено: 13.6.2019 Прегледи: 200

dolgobradestiot

1
1

Членот го следат

13

Членот ги следи

3