Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Podarok
Podarok Podarok

Podarok

Подари

Бренд: flammar aura

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: karmin

0
0

So sekoj kupen proizvod dobivate podarok karmin od Flammar-temno kafena boja. I sjaj od Aura. Karminot e malce koristen se gleda i na slikata a sjajot e skroz nov. 💄👄

Додадено: 10.7.2019 Прегледи: 63

Irence92

30
1

Членот го следат

119

Членот ги следи

57