Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Парфем TTA
Парфем TTA

Парфем TTA

650 МКД

Бренд: avon

Град: Скопје

Материјали: roza mosus hibiskus

Ознаки: parfem tta avon

0
0

Воодушевува со својот нежен и женствен коктел од фрезија, стрелиција, хибискус, будлеја, вода од роза и мошус.

Додадено: 11.7.2019 Прегледи: 90

Bojana..Bojana

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0