Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sampon od bel luk
Sampon od bel luk Sampon od bel luk Sampon od bel luk Sampon od bel luk

Sampon od bel luk

299 МКД

Бренд: farmasi

Град: Скопје

Материјали: luk bel

Ознаки: bel luk sampon farmasi

0
0

Линијата на база на бел лук претставува една од најпродаваните производи кои за кратко време ја ревитализираат косата и видливо го поттикнуваат нејзиниот раст. Додатокот на capixyl го јакне коренот на косата и слабата коса ја зајакнува.

Додадено: 11.7.2019 Прегледи: 12

smirjana

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0