Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Gel za masaza
Gel za masaza Gel za masaza Gel za masaza

Gel za masaza

299 МКД

Бренд: farmasi

Град: Скопје

Материјали: gel

Ознаки: masaza gel

0
0

Кога имате болки во мускулите, ако имате проблем со отоци и со испукани капилари гелот од див костен ќе ви ги реши сите маки и тегоби. Достапен во мало и големо пакување, со ефект на затоплување и ладење.

Додадено: 11.7.2019 Прегледи: 114

smirjana

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1