Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sminki
Sminki

Sminki

500 МКД

Бренд: dior

Град: Скопје

Материјали: sjaj

Ознаки: karmin dior sjaj tester

4
0

Testeri od brendot Dior po povolni ceni Povelete od 500 do 1500 se dvizat

Додадено: 11.7.2019 Прегледи: 95

Zana87

1
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

0