Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Лице 🌸 Tender Care 🌸 Балсамите за усни
🌸 Tender Care 🌸 Балсамите за усни
🌸 Tender Care 🌸 Балсамите за усни

🌸 Tender Care 🌸 Балсамите за усни

170 МКД

Бренд: oriflame

Град: Скопје

Материјали: balsam za usni

Ознаки: balsam univerzalen

0
0

➡Количина: 15 ml ➡Цена: 170 денари Опис: Tender Care Балсамите за усни и кожа содржат витамин Е и природен восок од пчели со чија помош грубата и сува кожа ќе остане хидратирана, сјајна и доволно нахранета за повторно да се врати во својата здрава состојба. Делува брзо и во рок од еден ден ја заздравува секоја раничка на усните. Достапни се со масло од диво грозје, масло од боровинка и како неутрален балсам.

Додадено: 24.8.2019 Прегледи: 93

StojanceKolev

10
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

2