Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Парфеми DIOR Оригинален парфем*ПОСЛЕДНА ЦЕНА 4000 ден.
DIOR Оригинален парфем*ПОСЛЕДНА ЦЕНА 4000 ден.
DIOR Оригинален парфем*ПОСЛЕДНА ЦЕНА 4000 ден. DIOR Оригинален парфем*ПОСЛЕДНА ЦЕНА 4000 ден. DIOR Оригинален парфем*ПОСЛЕДНА ЦЕНА 4000 ден. DIOR Оригинален парфем*ПОСЛЕДНА ЦЕНА 4000 ден.

DIOR Оригинален парфем*ПОСЛЕДНА ЦЕНА 4000 ден.

5000 МКД

Бренд: christian dior

Град: Скопје

Материјали: парфем

Ознаки: парфем оригинал dior

2
0

Нов, оригинален парфем 100 мл Hypnotic Poison by Dior. Купен во Фришоп во Грција пред 1 ден како поклон но не е по мој вкус. Купен е 103 евра а во парфимерии во Солун бил 128 евра. Има и фискална. Се продава за 6000 денари ПОПУСТ ➡️➡️➡️5000 денари ПОСЛЕДНА ЦЕНА Е 4000 ДЕНАРИ.

Додадено: 25.9.2019 Прегледи: 399

ChinaGirl

14
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

31