Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Тело Авон производи
Авон производи
Авон производи

Авон производи

1 МКД

Бренд: авон

Град: Виница

Материјали: //

Ознаки: avon

0
0

Сите производи се скроз нови и не користени. спреј-90ден. лосион за тело-120ден. крема за лице(400мл.)-190ден. лосион за тело-100ден. серум за коса-130ден. Доколку сте заинтересирани и за некои други производи исконтактирајте ме.

Додадено: 29.9.2019 Прегледи: 96

metalhead__

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

5