Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса Шампон од лук против опаѓање на косата ✔✔
Шампон од лук против опаѓање на косата ✔✔
Шампон од лук против опаѓање на косата ✔✔ Шампон од лук против опаѓање на косата ✔✔ Шампон од лук против опаѓање на косата ✔✔ Шампон од лук против опаѓање на косата ✔✔ Шампон од лук против опаѓање на косата ✔✔

Шампон од лук против опаѓање на косата ✔✔

299 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: органско

Ознаки: kosa novo фармаси farmasi popust

Додадено: 20.10.2019

Прегледи: 183

0
0

✔✔ Шампон од лук со двоен ефект и маска, против опаѓање, обнова на фоликулите и забрзан раст ШАМПОН ЗА РАСТЕЊЕ НА КОСА со двоен ефект, унапредена технологија сега дава двојно повеќе сила со екстракт од лук и capixyl кои ја ревитализираат структурата на влакното, заздравувајќи ги оштетените делови и го потикнува растот на косата. Ги елиминира штетните материи од кожата на главата - антигливичен, антипаразитски и антибактериски. ✅го спречува опаѓањето на косата ✅помага при споро растење ✅наменет е за мажи, жени 299Ден 500мл

Flowergirll

11
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

9