Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата
БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата
БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата

БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата

300 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: органско

Ознаки: опаѓање коса фармаси лук шампон од лук

Додадено: 31.10.2019

Прегледи: 463

0
0

Еве како шампонот од БЕЛ ЛУК делува: Го чисти темето на главата! Ако сте приметиле првут, чешање и мрсење на косата ПРВИТЕ 10 ДЕНА од користењето, НОРМАЛНО Е. Не се откажувајте. Темето се чисти, издржете го тој период и се ќе биди во ред 🙂 Косата расте споро, заради "запушено" теме од претерано мрсење или сушење кои не мора да значи дека ќе бидат видливи. Белиот лук тоа ќе го среди. Со самото чистење, косата станува појака, и почнува слободно да расти. ВАЖНО: Чувајте го шампонот на темето 5 мин, добро измасирајте и исплакнете и потоа нанесето ја маската која ќе стои и исто 5мин Шампонот е одличeн во борба против псоријаза. Доколку имате проблем со паѓање и раст на косата, земето го и маслото од БЕЛ ЛУК. Нанесете го на темето и по косата, благо измасирајте, и оставете 30 мин да делува. После тоа употребете го и шампонот МИРИСА ПРЕКРАСНО✌ Шампон 300ден 500мл Маска 349ден 500мл Масло 599ден

Flowergirll

11
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

9