Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса Кератин серум за здрава и сјајна коса
Кератин серум за здрава и сјајна коса
Кератин серум за здрава и сјајна коса Кератин серум за здрава и сјајна коса Кератин серум за здрава и сјајна коса

Кератин серум за здрава и сјајна коса

399 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: zz

Ознаки: коса фармаси здравакоса сјајнакоса

Додадено: 5.11.2019

Прегледи: 220

1
0

😍За здрава и сјајна коса😍 СЕРУМ ЗА ЗАШТИТА НА ВЛАКНОТО И РЕНЕРАЦИЈА НА КРАЕВИТЕ -и дава на косата еластичност и сјај -не ја мрси косата, лесно се апспрбира Се употребува само на краевите на косата ,не се измива !!! 😍МИРИСА ПРЕКРАСНО😍 399ден 30мл

Flowergirll

11
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

9