Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Парфеми Оригинал парфеми
Оригинал парфеми
Оригинал парфеми

Оригинал парфеми

800 МКД

Бренд: cavalli

Град: Скопје

Материјали: парфем

Ознаки: 50 милилигри

9
0

Cavalli Nero Assoluto Carolina Herrera VIP Signorina Salvatore Ferragamo 45 ml останати од 50, 800 ден. секој Сите 3 за 2000 ден.

Додадено: 7.11.2019 Прегледи: 410

Legz4Dayz

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0