Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата
БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата
БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата

БР.1 ШАМПОН ОД ЛУК против опаѓање на косата

1 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: zz

Ознаки: коса ново фармаси farmasi опаѓањекоса

0
0

🔥Еве како шампонот од БЕЛ ЛУК делува🔥 ➡️Го чисти темето на главата! Ако сте приметиле првут, чешање и мрсење на косата ПРВИТЕ 10 ДЕНА од користењето, НОРМАЛНО Е. Не се откажувајте. Темето се чисти, издржете го тој период и се ќе биди во ред 🙂 ➡️Косата расте споро, заради "запушено" теме од претерано мрсење или сушење кои не мора да значи дека ќе бидат видливи. Белиот лук тоа ќе го среди. Со самото чистење, косата станува појака, и почнува слободно да расти. ‼️ ВАЖНО‼️ Чувајте го шампонот на темето 5 мин, добро измасирајте и исплакнете и потоа нанесето ја маската која ќе стои и исто 5мин 👌Шампонот е одличeн во борба против псоријаза. Доколку имате проблем со паѓање и раст на косата, земето го и маслото од БЕЛ ЛУК. Нанесете го на темето и по косата, благо измасирајте, и оставете 30 мин да делува. После тоа употребете го и шампонот. НЕ МИРИСА НА ЛУК МИРИСА ПРЕКРАСНО ➡️Шампон......... 299ден 500мл // 225мл 199ден ➡️Маска........ 270ден 500мл... НАМАЛЕНА ➡️Масло......... 599ден ➡️Сапун ........149ден

Додадено: 8.11.2019 Прегледи: 482

Flowergirll

10
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

8