Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Лице BIODERMA Gel za lice
BIODERMA Gel za lice
BIODERMA Gel za lice

BIODERMA Gel za lice

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

3
0

Bioderma Sebium gel za lice,nova kolekcija skoro kupen,so fiskalna smetka, koristen 5-6 dena ne e za mojot tip koza, rokot e do noemvri 2020 kupen 850denari

Додадено: 9.11.2019 Прегледи: 73

Matea2000

20
0

Членот го следат

36

Членот ги следи

2