Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Лице Сапун од чајно дрво *за акни и мрсна кожа*
Сапун од чајно дрво *за акни и мрсна кожа*
Сапун од чајно дрво *за акни и мрсна кожа*

Сапун од чајно дрво *за акни и мрсна кожа*

149 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: zz

Ознаки: фармаси

0
0

🌿Цена 149 ден.🌿 Природен сапун со масло од чајно дрво за нечиста кожа, бубулици, црнки, акни, митесери...Во пубертет или не, проверено помага за отстранување на акните и спречува појава на нови. Сапунот ќе ви трае баш долгоооооо

Додадено: 15.11.2019 Прегледи: 33

Flowergirll

7
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

4