Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Шминка Real Tehniques - четка за руменило
Real Tehniques - четка за руменило
Real Tehniques - четка за руменило Real Tehniques - четка за руменило

Real Tehniques - четка за руменило

130 МКД

Бренд: hh

Град: Скопје

Материјали: hh

Ознаки: cetka

3
0

Real techniques, четка за руменило. Не е оргинал, нова е само извадена е кутијата,но јас не ја користев.

Додадено: 16.11.2019 Прегледи: 105

123***

84
0

Членот го следат

45

Членот ги следи

0