Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
bajaj almond oil
bajaj almond oil

bajaj almond oil

200 МКД

Бренд: bajaj

Град: Куманово

Материјали: maslo ulje

Ознаки: kosa ulje maslo

Додадено: 21.11.2019

Прегледи: 206

2
0

Bademovo ulje za kosa od brendot bajaj . 180 ml . https://www.amazon.com/Bajaj-Almond-Drops-Premium-extracts/dp/B00520B5I4 link od amazon .

gurufashion

2
1

Членот го следат

3

Членот ги следи

1