Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Шминка Течен кармин за уста 💋
Течен кармин за уста 💋
Течен кармин за уста 💋

Течен кармин за уста 💋

249 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: zz

Ознаки: ново кармин фармаси теченкармин

0
0

Течен мат кармин на -нова формула -долготрајни -топп пигментација -издржуваат јадење и пиење 🔥🔥🔥 249ден🔥🔥🔥

Додадено: 21.11.2019 Прегледи: 67

Flowergirll

10
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

5