Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Шминка 💥 Супер кремасти моливчиња за очи 💥
💥 Супер кремасти моливчиња за очи 💥
💥 Супер кремасти моливчиња за очи 💥 💥 Супер кремасти моливчиња за очи 💥 💥 Супер кремасти моливчиња за очи 💥 💥 Супер кремасти моливчиња за очи 💥 💥 Супер кремасти моливчиња за очи 💥

💥 Супер кремасти моливчиња за очи 💥

179 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: zz

Ознаки: шминка ново фармаси моливзаочи

1
0

😍Истекнете ја убавината на вашите очи😍 Моливи за очи ❗МЕКА СТРУКТУРА❗ - супер кремасти - предобра пигментација - постојани - не се размачкуваат - тренди бои 💥💥 Вредат да се испробаат 💥💥

Додадено: 24.11.2019 Прегледи: 460

Flowergirll

10
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

7