Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса Nov set za kosa Volume Boost
Nov set za kosa Volume Boost
Nov set za kosa Volume Boost

Nov set za kosa Volume Boost

300 МКД

Бренд: oriflame

Град: Велес

Материјали: sampon

Ознаки: tretman

Додадено: 4.12.2019

Прегледи: 441

1
0

Nov set za volumen na kosata od Oriflame sostaven od sampon za suvo mienje i tretman za kosa koi sto ne se plaknat i se nanesuvaat direktno na korenot na kosata

DIMANA

49
1

Членот го следат

58

Членот ги следи

0