Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Тело Гел од 93% Алое Вера ✔ОРГАНСКО✔
Гел од 93% Алое Вера ✔ОРГАНСКО✔
Гел од 93% Алое Вера ✔ОРГАНСКО✔ Гел од 93% Алое Вера ✔ОРГАНСКО✔ Гел од 93% Алое Вера ✔ОРГАНСКО✔ Гел од 93% Алое Вера ✔ОРГАНСКО✔ Гел од 93% Алое Вера ✔ОРГАНСКО✔

Гел од 93% Алое Вера ✔ОРГАНСКО✔

399 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: зз

Ознаки: алоевера нега ново фармаси

0
0

💚 Гел од 93% органско АЛОЕ ВЕРА 💚 💚 универзален лек 💚 ЗА : изгореници, после бричење и депилација, црвенило, иритации каснувања од инсекти, eгземи псоријаза акни сува кожа и дехидрирана кожа лузни и флеки од акни испукани пети итн.... Секој кожен проблем, освен директно отворени рани и орална употреба ⚠️ Има прозирна и брзо впивлива формула која не остава масен траг👌 Сите знаеме колку алое верата е здрава за употреба 🌿💚 Позната е и со ефект на подмладување и хидратација на кожата 🌿💚 ➡️ На сликата погоре е 4 дена по ред користен гелот на различни лактови за да се види разликата ➡️Можете да го користите како подлога пред шминкање ⚠️ ИМА СЕРТИФИКАТ IASC (International Aloe Science Council) ⚠️ - лично го користам на лице и сум многу задоволна кожата е мека,нежна.. препорака од срце ❤

Додадено: 7.12.2019 Прегледи: 54

Flowergirll

10
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

6