Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса Професионални фарби за коса без амоњак💥
Професионални фарби за коса без амоњак💥
Професионални фарби за коса без амоњак💥 Професионални фарби за коса без амоњак💥 Професионални фарби за коса без амоњак💥 Професионални фарби за коса без амоњак💥 Професионални фарби за коса без амоњак💥

Професионални фарби за коса без амоњак💥

299 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: зз

Ознаки: нега коса ново фармаси фарбазакоса

Додадено: 9.12.2019

Прегледи: 845

3
0

#FarmaColor 🌈 Farmasi боја за коса 📌Без амонијак 📌Не ја оштетува структурата на влакното. 📌Косата е негувана и со многу сјај. 📌Ефикасно ги покрива белите влакна. 📌По употребата косата е здрава и мека. 📌Без непријатен мирис. 💥💥 Збогатени со маслиново масло 💥💥 🔝ТОПЛА ПРЕПОРАКА🔝 Пакувањето содржи : туба со фарба 50мл, шишенце со хидроген 75мл,регенератор 10мл,заштитни ракавици 👩👌

Flowergirll

11
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

9