Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Парфеми Moschino pink fresh 35ml.
Moschino pink fresh 35ml.
Moschino pink fresh 35ml. Moschino pink fresh 35ml. Moschino pink fresh 35ml. Moschino pink fresh 35ml. Moschino pink fresh 35ml.

Moschino pink fresh 35ml.

ПРОДАДЕНО

Бренд: moschino

Град: Скопје

Материјали: toilette

Ознаки: moschino,pink

4
0

Od 50ml,ostanati 35. Otrvoren pred 5 meseci ima rok uste 31 mesec. Eau de toilette,no mnogu traen i do 24h. Original,kupen e 65e. *Ne pravam zameni,ne prakam po kargo*

Додадено: 12.1.2020 Прегледи: 112

Anita555

64
1

Членот го следат

143

Членот ги следи

0