Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса 🔥ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА🔥
🔥ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА🔥
🔥ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА🔥 🔥ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА🔥 🔥ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА🔥 🔥ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА🔥 🔥ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА🔥

🔥ШАМПОН ОД ЛУК + МАСКА🔥

1 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: зз

Ознаки: коса ново фармаси farmasi

0
0

Шампон од лук против опаѓање на косата - 225мл 199ден / 500мл 299ден ❌МАСКА ЗА КОСА ...500МЛ 270ДЕН..НАМАЛЕНА❌ ****ВЕДНАШ ДОСТАПНИ***** ➡️ Шампонирате убаво масирате и ЗА НАЈДОБАР ЕФЕКТ ОСТАВАТЕ 5 МИН ДА ДЕЛУВА ШАМПОНОТ потоа ја ставате маската и исто оставате 5мин накрај измивате ✔ - се спречува опаѓањето на косата - се забрзува нејзиното растење - се враќа сјајот на косата НЕ МИРИСА НА ЛУК ИМА МНОГУ ПРИЈАТЕН МИРИС 👌

Додадено: 15.1.2020 Прегледи: 240

Flowergirll

11
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

8