Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса Кератин спреј за обновување на косата
Кератин спреј за обновување на косата
Кератин спреј за обновување на косата Кератин спреј за обновување на косата Кератин спреј за обновување на косата Кератин спреј за обновување на косата Кератин спреј за обновување на косата

Кератин спреј за обновување на косата

259 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: зззз

Ознаки: коса ново фармаси farmasi

Додадено: 3.2.2020

Прегледи: 272

2
0

➡️ Кератин спреј за длабинско обновување на косата 👉👉 259ден 🌟Ја обновува оштетената коса 🌟Дава здрав изглед и сјај 🌟Ја враќа еластичноста,го елеминира електрицитетот,ја истакнува бојата 🌟Го олеснува чешлањето до максимум 👉Се нанесува на мокра коса и не се измива Нанесете го на косата но највише од ушите надоле и потоа полека расчешлувајте ја косата 😍Не само што ќе ви биде мека и сјајна туку и ќе мириса преубаво😍

Flowergirll

11
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

9