Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
set farmasi
set farmasi

set farmasi

199 МКД

Бренд: farmasi

Град: Скопје

Материјали: novo

Ознаки: novo

Додадено: 12.2.2020

Прегледи: 131

2
0

Немаме направено порачка без нив. ❤ Нашите најпродавани производи за нега на коса. 🙂 Шампон и маска со екстракт од бел лук се спас за коса која паѓа и бавно расте. ✔ Шампон 199ден, ✔ Маска 349ден.

ZVEZDENONEBO

2
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0