Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Козметика Коса 100% природно масло од црн ким за коса на ПОПУСТ
100% природно масло од црн ким за коса на ПОПУСТ
100% природно масло од црн ким за коса на ПОПУСТ 100% природно масло од црн ким за коса на ПОПУСТ 100% природно масло од црн ким за коса на ПОПУСТ

100% природно масло од црн ким за коса на ПОПУСТ

249 МКД

Бренд: фармаси

Град: Скопје

Материјали: зззз

Ознаки: коса novo фармаси popust

Додадено: 29.2.2020

Прегледи: 328

1

👧 Масло од црн ким за коса со двоен ефект 👧🏼 ➡️ 249ДЕН ⬅️ За оваа цена вреди да се проба😉 Лековит третман за косата👌 - 100% чисто и природно масло - длабински ја храни косата и и дава сјај, свиленкаста е и мека - ја подобрува сруктурата на влакното - на површината на влакното формира заштитен слој кој спречува сушење на косата - збогатено со витамин Е и масло од сладок бадем, сончоглед - лесна не масна формула која лесно се одмива Употреба: се нанесува на сува коса на краевите на косата потоа го распределувате, масирате и оставате да делува 30мин и потоа испирате со шампон.За најдобри резултати се препорачува да се користи шампонот од црн ким За сите типови коса но најмногу за сува и оштетена

Flowergirll

11
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

8