Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса 2 во 1-Шампон и маска
2 во 1-Шампон и маска
2 во 1-Шампон и маска 2 во 1-Шампон и маска

2 во 1-Шампон и маска

200 МКД

Бренд: provoke

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: provoke

Додадено: 7.3.2020

Прегледи: 216

4
0

Може да си прочитате на декларацијата за што точно е и како се користи.Ниту еднаш не сум го користела, погрешно го земав.Инаку купен е од ДМ по цена над 400денари.Јас ви го давам за половина за да не го фрлам.Сите што имаат оштетена коса идејална маска ви е.

принцезичка

1
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

58