Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
НОВ D&G Light Blue
НОВ D&G Light Blue

НОВ D&G Light Blue

2300 МКД

Бренд: d&g

Град: Битола

Материјали: xxx

Ознаки: xxxx

3
0

Потполно нов, оригинал D&G Light Blue Eau de Toilette-100ml.

Додадено: 9.3.2020 Прегледи: 150

maricka

7
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

7