Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Лице Movage maslo za cistenje lice
Movage maslo za cistenje lice
Movage maslo za cistenje lice

Movage maslo za cistenje lice

300 МКД

Бренд: novage

Град: Скопје

Материјали: hhh

Ознаки: novo

8
0

Maslo za cistenje lice so prirodno maslo od zolto noknice.Bez boi mitisi i mineralni masla.Masloto gi ostranuva mesnite necistotii ja izmaznuva,hidrira i osvezuva kozata.Kataloska cena 649 den.ORIFLAME

Додадено: 23.3.2020 Прегледи: 39

MAJAVINTAGE

3
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

0