Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Шминка ГЕРМАНСКИ СРЕДСТВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ ХИГИЕНА!
ГЕРМАНСКИ СРЕДСТВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ ХИГИЕНА!
ГЕРМАНСКИ СРЕДСТВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ ХИГИЕНА! ГЕРМАНСКИ СРЕДСТВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ ХИГИЕНА! ГЕРМАНСКИ СРЕДСТВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ ХИГИЕНА! ГЕРМАНСКИ СРЕДСТВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ ХИГИЕНА! ГЕРМАНСКИ СРЕДСТВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ ХИГИЕНА!

ГЕРМАНСКИ СРЕДСТВА ЗА ОДРЖУВАЊЕ ХИГИЕНА!

400 МКД

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

0
0

Едни од најквалитетните, најефикасните и најекономичните средста моментално што се нудат на нашиот пазар се токму овие професионални германски средства од фирмата BG-Protovision. BG -Protovision е германска фирма со седиште во Berlin со големо работно искуство. Можеме да ви понудиме неколку видови на професионални средства како на пример: за дезинфекција, за бигор, за мрснотии, за бандажи на автомобили, секаков вид на нечистотија, за разни видови на подови, таблети за машина за перење садови, магични крпи и др. Се користат во домови, ресторани, хотели, фурни, сендвичари, месарници, училишта, магацини, перални и на сите останати места каде што е потребна хигиена. Еколошки и со пријатна миризба .Се користат за професионална употреба но исто така и во домакинствата. Средставата се концентрирани пакувани во 1 литар.

Додадено: 23.3.2020 Прегледи: 30

Em12005

27
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

58