Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Тело VB Crystal Deodorant
VB Crystal Deodorant
VB Crystal Deodorant

VB Crystal Deodorant

400 МКД

Бренд: green pharmacy

Град: Скопје

Материјали: dezodorans

Ознаки: dezodorans

1
0

VB Crystal Deodorant Kristalniot dezodorans dejstvuva antinakteriski stiti od gabicni infekcii. Bez miris.

Додадено: 25.3.2020 Прегледи: 57

tanjasonce

44
1

Членот го следат

14

Членот ги следи

29