Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Коса Крема за исправување на косата
Крема за исправување на косата
Крема за исправување на косата

Крема за исправување на косата

100 МКД

Бренд: farmasi

Град: Ресен

Материјали: цццц ццц цц

Ознаки: вввв ввввв ввв

Додадено: 11.4.2020

Прегледи: 135

1
0

Крема за исправување на косата, ефикасно и лесно. Се нанесува на мокра коса после миење, па откако ќе ја исушите се гледа ефект на помека, права коса. Збогувајте се со пеглите, кои ви ја оштетуваат косата. Бесплатна достава

Enaa123

10
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

8