Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Козметика Парфеми Оригинален парфем True Love
Оригинален парфем True Love
Оригинален парфем True Love

Оригинален парфем True Love

500 МКД

Бренд: elizabeth arden

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: nz

9
0

Оригинален парфем True Love од Elizabeth Arden. Останато уште 50 мл. Намален од 700 на 500 денари.

Додадено: 28.4.2020 Прегледи: 234

sun100

5
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

26