Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Clinique  serum
Clinique  serum

Clinique serum

1800 МКД

Бренд: clinique

Град: Битола

Материјали: nz

Ознаки: oci serum clinique

0
0

Ја осветлува областа на очите веднаш и со текот на времето. Хидратациониот серум со брзо сушење може да се постави над или под шминка. Без масло. Користете го двапати на ден, наутро и навечер. Користејќи нежен притисок под секое око од внатрешниот агол до надворешниот агол. Корисни прст да се изедначи со вишок додека не се апсорбира.

Додадено: 23.5.2020 Прегледи: 40

Naumovski

20
1

Членот го следат

16

Членот ги следи

48